Polly&More to unikatowy concept store z polskimi markami.

Polly powstało w 2013 roku jako Pola&Frank – marka z ubraniami dla dzieci i kobiet. Przez lata marka ewoluowała, zmieniła nazwę na Polly i skupiła się na kolekcjach damskich. Wraz z pojawieniem się butiku stacjonarnego na warszawskiej Saskiej Kępie, zaczęły do nas dołączać inne wspaniałe polskie marki, a nasz asortyment został uzupełniony o unikatowe ubrania, biżuterię, torebki, akcesoria i ekologiczne kosmetyki. Tym, co łączy wszystkie nasze marki, jest świetna jakość i dobry polski design. Staramy się tak dobierać asortyment, aby każda kobieta mogła znaleźć w nim coś dla siebie, a równocześnie mieć pewność, że produkt jest najlepszej jakości. Concept store online Polly&More to odzwierciedlenie naszego butiku w internecie. Zapraszamy do dzielenia się opiniami o naszym sklepie!

Sklep online

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Korzystamy z usług firmy kurierskiej. Dzięki temu paczka dotrze do Ciebie najszybciej, jak to możliwe.
Obsługa klienta

Obsługa klienta

Staramy się jak najszybciej odpisywać na Twoje maile. Nasz telefon działa codziennie w godzinach 11.30-19. Napisz do nas lub zadzwoń!
Płatności

Płatności

Korzystamy z najbardziej dogodnych form płatności online: PayPal, PayU i przelew. Zamówienie możesz także odebrać osobiście w naszym butiku w Warszawie.

Butik stacjonarny
ul. Paryska 17, Warszawa